top of page
closeup-diverse-people-joining-their-hands.jpg

RAPOORT

מתחברים לצמיחה

 

תארו לעצמכם שיש לכם גישה לייעוץ מקצועי בדיוק כאשר אתם צריכים את זה, המכסה כל נושא או אתגר בעסק שלכם, באופן יום יומי ללא הגבלה . תמיכה זו לפי דרישה לא רק מזינה את ההצלחה שלך אלא גם חוסכת ממך השקעה בחבילות יקרות שאולי לעולם לא תנצלו במלואן.

 

הצטרפו למועדון RAPOORT ותעצימו את העסק שלכם עם הדרכה מותאמת אישית וחבילת מוצרים מאיצי צמיחה , כך תבטיחו לעצמכם מינוף מהיר ללא ההוצאות המיותרות ותחושת ביטחון בכל רגע נתון , גבשו את האסטרטגיות שלכם, והימנעו ממלכודות יקרות של יועצי רשת , וכך תצליח ביעילות עם מומחיות מותאמת אישית זמינה בכל עת שתזדקקו לה.

network-graphic-overlay-banner-background.jpg

בעולם העסקים המהיר של היום , ההתקדמות תלויה בגישה ישירה למשאבים ומומחיות חיוניים.

עבור עסקים קטנים המנווטים בשטח ללא יכולת להחזיק כוח אדם כגון מחלקות שיווק, מכירות, פיתוח עסקי, משפטי, ייעוץ מס. כל הנושאים האלו הם קריטיים לצמיחה עסקית.

עם זאת, שירותים אלה ממקור חיצוני מגיעים לרוב במחיר כספי כבד.

זו בדיוק הסיבה שיצרנו את מועדון העסקים החברתי של ישראל " RAPPORT " פתרון מהפכני, שנועד להניע את העסק שלך להצלחה ובו זמנית לטפח סביבה שיתופית בעלויות מינמליות.

בעזרת מאות חברים בעלי עסקים מתחומים שונים ומנטורים מובילים שישמחו ליעץ בכל זמן נתון.

"המשימה של RAPOORT היא לעזור לחברי RAPOORT להגדיל את העסק שלהם באמצעות תוכנית הפניות מובנית, המאפשרת להם לפתח קשרים ארוכי טווח ומשמעותיים עם אנשי מקצוע עסקיים איכותיים"

 

כיצד אנו עושים את זה?

 

נותנים ומקבלים בחזרה

ככל שתייעץ לחברים אחרים כך תרוויח מטבעות.

משלמים בידע שלכם

כל חבר במועדון זכאי ל 3 מטבעות בכל חודש, כל אחד מהם נושא ערך מדהים. המטבעות האלה הם יותר מסתם אסימונים; הם הזכות שלך ל-20 דקות של ייעוץ שלא יסולא בפז, ושווה-50 ₪ באזור הקנייה עתיר ההטבות שלנו. השתמש במטבעות אלה כדי לגשת למגוון שירותים, מייעוץ ועד ליהנות מגישה לפלטפורמת Y TRAVEL להמסעדות הטובות ביותר, חופשות יוקרתיות ורכישת שירותים מחברי המועדון.

פתרונות ויעוץ נקודתיים

כל המשאבים שהעסק שלך צריך נמצאים במועדון, בכל הקשור לשירותים שחברות אחרות במועדון יכולות לספק. לדוגמה, חברה המתמחה בשיווק דיגיטלי יכולה לקבל יעוץ מחברה המתמחה בתוכנה, או חברה המפתחת מוצר חדש יכולה לקבל גישה וידע שקיים אצל חברה אחרת במתחם.

הזדמנויות בלתי מוגבלות

בתוך הקהילה שלנו, האפשרויות הן בלתי מוגבלות. מה שחסר לך, יש למישהו אחר במועדון. הצרכים שלך יטופלו במומחיות, ויאפשרו לך להתמקד במה שאתה עושה הכי טוב בזמן שהמועדון מקל על השאר.

חיזוק הקהילה 

המועדון מעודד יצירת קשרים בין חברים השונים, מה שיכול להוביל לשיתופי פעולה עסקיים, שיתוף מידע וידע, והגדלת החשיפה של החברות.​

46_edited.png

"המועדון שלנו מבוסס על נתינה הדדית שיוצרת עולם טוב יותר לכולם ויוצרת הזדמנויות חשובות ומערכות יחסים מתמשכות"

 

למה לך לבחור במועדון "RAPOORT"?

 

חילופי מומחיות: הרעיון של חילופי מומחיות הדדיים, שבו עסקים יכולים גם להשתמש בשירותים וגם להציע את הידע שלהם כדי להועיל לאחרים, יוצרת מערכת אקולוגית מועילה הדדית בתוך המועדון.

פתרונות בזמן אמת: כמה פעמים הייתם היה לכם צורך בהתייעצות באופן מידי בתחומים שאתן פחות מבינים  . במועדון RAPOOR נחבר לכם את האדם עם התשובות בזמן אמת. 

העצמה באמצעות שיתוף פעולה: על ידי הצטרפות למועדון שלנו, אתה נכנס למרחב שבו שיתוף פעולה הוא המפתח. יחד, אנו מעצימים אחד את החוזק של זה, ומציעים קרקע פורייה לחדשנות וצמיחה.

חיסכון מעשי: המועדון מבטל את הצורך של עסקים לבצע השקעות כספיות נכבדות עבור ייעוץ מומחה , תכניות מנטורים ,נטוורקינג, כנסים והשתלמויות .כי הכל כבר קיים במועדון RAPOORT.

מותאמים לצרכים שלכם: אנחנו לא רק מחברים עסקים; אנו יוצרים שותפויות סינרגטיות. המועדון שלנו מתוכנן בקפידה כדי להבטיח שכל חיבור מותאם כך שיתאים לדרישות העסקיות הספציפיות שלך.

הפניות למכירות: היו חלק מפלטפורמה שבה ההצלחה הקולקטיבית של כל חבר תורמת להצלחה הכוללת של כולם. הפרופיל שלכם יוצג לרשימת תפוצה של עשרות אלפי עסקים ולחברי המועדון .

הצטרפו למועדון ב160 ש"ח לחודש וקבלו הטבות מעל 20,000 ש"ח

כחברים מועדון אתם זכאים למגוון הטבות ללא הגבלה.

  • הפקות תוכן לעסק או ללקוחות שלך ב-50% הנחה.

  • סדנאות והשתלמויות . הזמנה לאירועים חברתיים.

  • מערכת חשבונאות הכוללת הפקת חשבוניות , רואה חשבון ,הגשת דוחות ,דוח שנתי ב200 ש"ח לחודש חיסכון של 5000 ש"ח בשנה.

  • והדובדבן שבקצפת תכנית - "S.M.P - Strat Master Pitch" בשווי 9,000 ש"ח בחינם למצטרפים למועדון ,מטרת התוכנית להפוך עסקים למאסטרים בשוק שלהם. התוכנית הייחודית שלנו כוללת אפיון עסקי, פיצוח אסטרטגי ואיתור קהלי יעד.שהתוצאה הסופית היא סרטון פיץ' מאסטר שנפיק עבורכם, בעל מבנה מקצועי המותאם בדיוק לקהלי היעד שלכם, במטרה למצב אתכם כמאסטרים בתחומכם. התוכנית כוללת מפגש פרונטלי וצילום בסטודיו שלנו ,הסרט המוגמר יפורסם ברשימת תפוצה שלנו ל30,000 

  • או לחילופין תוכנית למיתוג סושיאל BREN BOOST בשווי 7,000 ש"ח  הכולל אפיון העסק ויצירת תכנים לסושיאל , כולל הפקה בפועל אצלנו בסטודיו.

תכירו את נבחרת המנטורים המובילה של מועדון RAPOORT

 

פירוט שלבי ההצטרפות למועדון 

 

3

 

חיבור להצלחה

הגיע הזמן להתחיל להשתמש במטבעות שלכם לצורך התפתחות של העסק שלכם ושל העסק שלכם , לאחר אפיון העסק, אנו נחבר אתכם עם עסקים שיכולים לענות על כל הצרכים העסקיים שלכם למינוף מהיר ויעיל.

 

2

 

פרופיל אישי

כל חבר יופיע במועדון RAPOORT עם פרופיל אישי בו יציג את המומיות שלו עם תמונות ווידאו. על מנת שיוכל לעזור מהידע שלו תמורת מטבעות. 

 

1

 

הקמה

הכולל מילוי שאלון ובו תתבקשו לספק מידע על החברה שלכם - מטרות ויעדים רצויים ובאילו תחומים אתם צריכים עזרה מקצועית / אישית.

 

פלטפורמת Y TRAVEL : כל חבר במועדון RAPOORT יקבל גישה ישירה לרכישת הטבות במסעדות ,בתי מלון ומוצרי פנאי עם המטבעות שצבר.

 

"מעכשיו אין צורך בהוצאות הכבדות על תוכניות ויועצים!

הצטרף למועדון RAPOORT ב-160 ₪ לחודש "

מועדון RAPOORT מתבסס על מערכת אקולוגית חזקה שנועדה לטפח, לתמוך ולהעלות את העסק שלך לגבהים חדשים. הצטרפו אלינו היום כדי לחזות בכוח השינוי של קשרים שיתופיים.

 

להתחבר. לשתף פעולה. להצליח!

 הצטרפו למועדון העסקים של Shep Rapoort עכשיו!

 

על מנת לקבוע שיחת היכרות ובדיקת התאמה למועדון יש למלא מס שאלות

 
באיזה תחום את/ה צריך/ה עזרה לעסק שלך?

תודה רבה על פנייתך.

bottom of page